Doktůrci

9. června 2008 v 13:45 |  ‼ Dr.House ‼
je šéfkou nemocnice. Je to žena na pravém místě, pro svou nemocnici by udělala první poslední. Když se Houseovi stala příhoda s nohou, byla jeho lékařkou. House si z ní neustále utahuje.

je vedoucí onkologického oddělení nemocnice. Má tu velmi nevděčnou pozici, protože většinou bývá poslem špatných zpráv. Je to velký kamarád Dr. House. Ve vztazích má ale velkou smůlu, se současnou ženou má krize, rozvádí se a čas od času bydlí u House.

je specialista na intenzivní péči. V týmu ho všichni mají za toho nejméně důležitého a má také nejmenší důvěru. Podrazil totiž Dr. House, když na něj donášel. Díky němu málem House a zbytek týmu vyhodili z nemocnice.

je neurolog. Po Dr. Houseovi nejdůležitější článek týmu. Měl velkou důvěru vedení nemocnice a na pár týdnů dostal místo šéfa diagnostického oddělení. Je to kariérista povznesený nad zájmy ostatních.

Dr. Allison Cameronová je jedinou ženou v týmu Dr. House. Je to specialistka přes imunologii. Je velmi zásadová a pravdomluvná, což jí často činí pod Houseovým vedením potíže. Zamilovala se do House, ale později také pochopila, že on vždy miloval pouze Stacy.

Dr. Gregory House je šéfem diagnostického týmu nemocnice v Princeton Plainsboro. Je velice zkušeným lékařem, který často spoléhá na svůj instinkt. Většinou má však také odhad na správnou diagnózu a pacient se úplně vyléčí. Trápí ho obrovské bolesti v noze po svalovém infarktu, a proto musí brát vicodin. Je na něm závislý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama